Jump to content

باسی فلیمی ئه نیمه یشنی به 3DsMAX

Zanyar

پێشنیاز کردنی بەشداری

هاوریان به بروای ئیوه ,درووست کردنی فلیمی ئه نیمه یشن وه کوو شریک یان توی ئستوری به چه سناریویک بیت جوانتره?له کوردستان.مووچه ی چه ند ئه ویت?به چه ند که س درووست ئه بیت?چه ند سال?

بەستەری تێبینی
لە ماڵپەڕی تر بڵاوی بكەرەوە

• 1 ساڵ دواتر...

کاک @Zanyar پرسیارێکی جوانت وروژاندووە، بەڵام بۆ وەڵامی ئەو پرسیارانە پێویستە لێکۆڵینەوەی ورد بکرێت، زیاتر دەتوانین سود لە The Making Of ی ئەو فلیمانە وەرگرین، بە ڕای من :

1. ئەگەر مەبەستت بودجەیە، ئەوا پەیوەست دەبێت بەو فلیمەی کە دەتەوێ بەرهەمی بهێنی لە ڕووی کات و کوالیتیەوە.
  2. بە ڕای من ستافێکی گەورەی دەوێت کە لە چەند تیمێک پێک بێت وەک تیمی ئەنیمەیشن و سیناریۆ و ساوند و بلاستەر و... هتد کە دەشێت لە 40 - 50 کەسێک دا بێت، ئەگەر بتەوێت شتێکی باش بەرهەم بهێنی.
  3. ئەو کاتەشی کە دەیخایەنێ بە هەمان شێوە پەیوەست دەبێت بە کوالیتی و کاتی فلیمەکە.

زۆربەی ئەو ئەنیمەیشنانەی کە لە ئێستا دا لە کوردستان بەرهەم دهێنرێن زیاتر تایبەتن بە بوای Advertisement واتە ڕیکڵام ...

بەستەری تێبینی

بەڵام بە ڕای من پێویستە سەرەتا لە کاری بچوکەوە دەست پێ بکەین، بۆ نمونە ئەگەر کورتە فلیمێکی چەند چرکەیی بە سیناریۆیەکی جوان بەرهەم بهێنرێت، ئەوە سەرەتایەکی باش دەبێت.

بەستەری تێبینی

بچۆرە ناو گفتوگۆکەوە

دەتوانی نوسین دابنێی و دواتر تۆمار بکەی. ئەگەر هەژمارت هەیە، بچۆرە ناوەوە بۆ ئەوەی لە ڕێی ئەو هەژمارەوە پۆست بکەیت.

میوان
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
وەڵام دابنێ لە سەر ئەم بابەتە...

×   بە شێوەی دەقی ڕێکخراو دایبنێ.   بە شێوەی نوسین دایبنێ لەجیاتی

تەنها ٧٥ ئیمۆجی ڕێپێدراوە.

×   بەستەرەکەت بە شێوەی ئۆتۆماتیکی هاوردە کرا.   وەک بەستەر نیشانی بدە لە جیاتی

×   ناوەڕۆکی پێشوترت گەڕێنرایەوە.   پاکی بکەرەوە

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• یەكێكی نوێ دروست بكە...